Оплата через privat24

Найпростіший і дешевший спосіб - оплатити через систему privat24 від ПриватБанка. Комісія - 50 коп. Для цього при оформленні замовлення, після вибору метода доставки необхідно вибрати спосіб оплати - банківський переказ. Після підтвердження замовлення, Вам буде запропонований номер рахунок для оплати.

 

Оплата у відділенні ПриватБанку

Оплата у будь-якому відділенні Приватбанку. Комісія - 5 грн. Для цього при оформленні замовлення, після вибору методу доставки необхідно вибрати спосіб оплати - банківський переказ. Після підтвердження замовлення Вам буде надано номер рахунку для оплати. Після оплати зберігайте чек.

 

Оплата у відділенні Укрпочи при отриманні

Оплатити товар можна при отриманні замовлення у відділенні Укрпошти. Комісія 5 - 20 грн. плюс вартість доставки. Для цього при оформленні замовлення необхідно вказати "Укрпошта належним" як спосіб доставки та оплата готівкою як форма оплати.

 

Оплата у відділенні Нової пошти при отриманні

Оплатити товар можна при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти. Комісія 2% + 13 грн. плюс вартість доставки. Для цього при оформленні замовлення необхідно вказати "Нова пошта" як спосіб доставки та оплата готівкою як форма оплати.