Самовивіз (Київ)


Зручний, безкоштовний і швидкий спосіб отримання замовлення, раніше розміщеного в інтернет-магазині. Адреса офісу: Україна, Київ, вул. Жилянська 126/23, офіс 205 (другий поверх) 3 хв. від м. Вокзальна, тел. (044) 228-45-97. Графік роботи: з понеділка по четвер 10:00-18:00, п'ятниця 10:00-17:00, субота та неділя - вихідні дні. Дату видачі називає менеджер при підтвердженні замовлення по телефону або e-mail. Час очікування біля офісу: 5-10 хвилин.

Кур'єрська доставка (Київ)


Доставка замовлень по Києву здійснюється кур'єром. Термін доставки - 0-2 дні з моменту замовлення. Місце і час доставки будь ласка узгодьте з менеджером або кур'єром. Увага! Кур'єр може не приїхати в призначений термін, на що є безліч причин. Вартість доставки - 35 грн.

 

 

Доставка поштою (Україна)


Замовлення відправляються рекомендованою бандероллю. Отримати бандероль можна у вашому поштовому відділенні по пред'явленню паспорта. Термін доставки - 3-5 днів з моменту готовності замовлення. Будь ласка, зверніть увагу: на підготовку та відправлення замовлення необхідно 1-3 робочих дні. Вартість такої доставки - БЕЗКОШТОВНО.

 

Доставка на склад у вашому місті (Україна)


Здійснення доставляється на пункт видачі компанії "Нова Пошта" у вашому місті. Адреси та телефони пунктів служб по Україні можна подивитися тут. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправлення). Посилку необхідно отримати протягом 48 годин з моменту приходу вантажу - при перевищенні цього терміну компанія стягує додаткову плату за зберігання. Термін доставки - 1-3 дні з моменту готовності замовлення. Вартість доставки - від 32 грн. Оплачує - одержувач.